UAB „Kreditų Valdymo Grupė“ Liepyno g. 9, LT-08108 Vilnius Tel.: +370 5 2031658 El. paštas: info@kvgrupe.lt

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas - tai kompleksinių teisinių - psichologinių veiksmų visuma, kurios tikslas – padėti skolininkui suprasti, kad geranoriškas ir savalaikis atsiskaitymas su kreditoriumi jam visapusiškai palankesnis nei atsiskaitymas, priverstinai įvykdytas teismo sprendimo pagrindu. Ikiteisminis skolų išieškojimas yra efektyvi priemonė siekiant operatyviai, be papildomų išankstinių finansinių investicijų susigrąžinti Jums priklausančias pinigines lėšas, tačiau kartu tai sudėtingas procesas, kiekvienu individualiu atveju reikalaujantis specialių teorinių žinių, praktinių įgūdžių ir nestandartinių sprendimų.

Mūsų specialistai yra susidūrę su įvairiausiomis skolų išieškojimo situacijomis, turi didelę darbo patirtį ne tik Lietuvoje, bet ir Vakarų Europos valstybėse, todėl pasirinkę mus, Jūs būsite tikri dėl profesionalaus ir visapusiško Jūsų interesų atstovavimo.

Visa UAB „Kreditų Valdymo Grupė“ veikla ir finansinės ikiteisminio skolų išieškojimo sąlygos yra orientuotos į realaus rezultato klientui suteikimą. Klientai mums moka taip vadinamą “sėkmės mokestį”, kuris skaičiuojamas tik nuo realiai atgautos skolos sumos. “Sėkmės mokesčio” dydis priklauso nuo pradelsto atsiskaityti laikotarpio, skolos dydžio, skolininko kreditingumo istorijos ir kitų kiekvienu atveju individualių faktorių. Nėra jokių bylos administravimo ar kitokių avansinių mokėjimų. Tad patikėję ikiteisminį skolų išieškojimą UAB „Kreditų Valdymo Grupė“ Jūs mokėsite tik už gautą praktinę naudą, o ne už veiksmus rezultatui pasiekti.